zabezpiecz swój majątek

zabezpiecz swój majątek

Korzystacie może z programów służących katalogowaniu majątku tzw. ruchomego? Sporo mam biżuterii, trochę moje, trochę odziedziczone, myślę, że fajnie było to opisać szczegółowo i jakoś zabezpieczyć dane na kompie.

Kitas

Posty: 11

 
Proponowałbym sobie kupić Sejfsofta, ja używam i choć zawsze mnie różne programy komputerowe wkurzały to tu jest okej ;) Można szybko się w to wdrożyć. Ja to lubię mieć ogólnie porządek wokół siebie, więc dla mnie takie katalogowania majątku to ważna sprawa. Co do programu to wersję demo masz na www.sejfsoft.pl. Jest też cennik do sprawdzenia, bez ukrytych kosztów, uczciwie.

codePerformance

Posty: 15

 
Coś tam słyszałem o takich programach, bo się niedawno rozglądałem za czymś w podobnym stylu do katalogowania i archiwizacji, ale żadnych nazw programów nie kojarzę niestety.

Krzyhmoin

Posty: 20

 
Hmm, ja od niedawna używam takiego wynalazku jak SejfSoft (www.sejfsoft.pl). Mnie się podoba, nie jest to jakaś skomplikowana aplikacja, swobodnie można tutaj zapisywać swój majątek, wraz ze znakami szczególnymi konkretnych egzemplarzy. Dobra rzecz, przynajmniej człowiek wie co ma ;PP

Mnert67

Posty: 14

 
Chciałbym mieć takie problemy...Ja to nie miałbym za wiele żeby do takiego katalogu w ogóle wpisać jeśli chodzi o nieruchomości i to jest dopiero problem :)

szulmar

Posty: 11

 
Różne programy do takich katalogów miałem i najlepiej mi się korzysta z SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Mam to cały czas i nie narzekam. Cały mój dobytek wpisany w dużą bazę danych, łatwy dostęp, zdjęcia i opisy przedmiotów – przydatne urządzenie.

agapod17

Posty: 30

 
Chciałbym coś polecić, ale nie mam w ogóle rozeznania w takich stricte informatycznych kwestiach. Pewnie bym się bał programu i bym już wolał zapisywać jakoś ręcznie;)

micko

Posty: 12

 
Powitany ;-) Mam złe doświadczenia z jednym programem, w ogóle nie ogarniałem jego obsługi, także sam teraz szukam czegoś prostszego, naprawdę przyjaznego w użytku...???

kkjmk33

Posty: 24

 
Niby można taki katalog prowadzić w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym, ale specjalny program jest lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym, łatwiej się w czymś takim odnaleźć i zarządzać informacjami. To na pewno.

Kitas

Posty: 16

 
I jak sobie spiszę takie wszystkie przedmioty, to co potem z taką listą zrobię? Jak mi coś zginie to co mi da, że będę miał taki spis? Bo nie czaję?

plusss89

Posty: 19