Musze tanio naprawić laptop ?

Musze tanio naprawić laptop ?

Hej, jak znacie jakiś tani serwis laptopów, dobrze też gdyby działał online i w ramach usługi miał kuriera to dajcie znać.

Thaniell

Posty: 5

 
Sama polecam ten tani serwis laptopów, bowiem mnie pomogli. Wiadomo, że jak człowiek się nie zna i samemu nie umie to szuka pomocy. Tu jest tanio i dobrze. Sprzęt działa już długo :) Polecam.

roudee

Posty: 26

 
Jak się nie sparzysz to nie odszukasz dobrego serwisu komputerowego. Mnie odszukanie rzeczywiście solidnych gości zajęło wiele czasu. Do tej pory miałem okazję spotkać oszustów i nieudaczników itp. :)

21gregorek

Posty: 14

 
Bardzo rzetelna i solidna firma, dobry serwis komputerowy, gdzie człowieka nie oszukują. Poza tym udzielają wyczerpujących odpowiedzi, jak masz pytania. Już na pierwszy rzut oka widać, że ma się styczność z profesjonalistami.

labuh

Posty: 14

 
Dobrze wiem, co znaczy popsuty sprzęt :( Szukanie na szybko dobrego serwisu komputerowego z reguły nie popłaca, bo człowiek jest zdesperowany, a czas goni :) Może trochę przesadzam, ale rzeczywiście w moim wypadku tak było i mocno się przejechałem na nierzetelnej usłudze. Więc w zanadrzu zawsze lepiej kogoś tam spoko znać.

Kasia1212

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i warto przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście później nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

aliobiom

Posty: 14

 
Sprzęt padł mi nagle, a pracę trzeba było skończyć. Trafiłem do taniego serwisu laptopów. Na jakość wykonanej usługi nie narzekam. Tak więc po prostu trzeba trafić na dobre miejsce i tyle.

E-GOista

Posty: 9

 
Niekoniecznie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem problem i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Znalazłem jednak mega dobrych fachowców, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

norBoro

Posty: 17

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na fachowe usługi. Szkoda przekonać się na własnej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, ale niepotrzebnie. Polecam, bo to fachowcy, zrobili nawet więcej niż chciałem oczywiście za moją zgodą :)

vincek

Posty: 26

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeśli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

Marioleczka

Posty: 12