domy z bali parterowe, polecicie ?

domy z bali parterowe, polecicie ?

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę odszukać firmę, która ma niskie ceny, natomiast i solidnie wszystko wykonuje?

qwed

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod swoje żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, natomiast jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o mnóstwo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

file444

Posty: 4

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

Black_Riot

Posty: 2

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

serumP007

Posty: 8

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Lupusx

Posty: 10

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, albowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż zdobędzie się bardzo niskie ceny.

ewu1u01

Posty: 9

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Grabow12

Posty: 3