gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Jasiaaa

Posty: 1

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Klarka4545

Posty: 8

 
Masz też u nich http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html nowoczesne połączenia w drzwiach drewnianych, z ciekawymi przejściami. U mnie poszedł montaż na zewnątrz, żeby trochę zaoszczędzić metrażu wewnątrz mieszkania. Masz tutaj katalog drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, moim zdaniem prostych w utrzymaniu. Dobrze wykończone zawiasy, drzwi płynnie chodzą, a co ciekawe samodzielnie transportują zamówienie, żeby przypadkiem drzwi nie uszkodzić, więc to dla mnie była ważna zaleta.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Jasio234

Posty: 2

 
Aranżacje naturalne ponadczasowe, to jest jasne i masz mniej problemów, że tak powiem serwisowych.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

E-GOista

Posty: 13

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

Spirek

Posty: 19

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

Black_Riot

Posty: 18

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

090913123

Posty: 3

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Grabow12

Posty: 6