Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Cześć, coś polecicie na...potencję? Chodzi głównie o utrzymanie erekcji przez dłuższy czas bo z tym mam problem. Tylko bez żartów, proszę tylko o konkrety i poważne wpisy. Pozdr.

maniek

Posty: 5

 
Heh, najważniejsze to się dobrze rozgrzać przed seksem a potem to już wszystko idzie jak po maśle...bo wiadomo że co się oziębia to się kurczy a co się rozgrzewa to się rozszerza...prosta fizyka na poziomie podstawówki :D

wersaczee

Posty: 13

 
Myślę że jęsli już coś jest dopuszczone do sprzedaży to o jakieś negatywne skutki nie ma co się bać, inna sprawa że trzeba czytać skłąd na etykiecie, bo też tak brać w ciemno bez sprawdzenia co oni tam w skład wsadzili to bym się nie odważył.

Serwet87

Posty: 20

 
Chyba bym wolał coś do smarowania jeśli już niż jakieś tabletki, myślę że jest mniejsze ryzyko skutków ubocznych jak środek nie przechodzi przez cały układ krwionośny tylko od razu do mięśnia trafia.

Bączeak

Posty: 12

 
Super widzę efekt odkąd zacząłem używać żelowego Dr.Penigreat, wszystko mi rośnie....nie tylko cm i objętości przybyło ale morale mam lepsze kiedy wiem, że podczas seksu z moją partnerką będę mógł długo podziałać, a ona potrzebuje żeby naprawdę przy niej popracować, żeby się rozgrzała i weszła na wyższe poziomy odczuwania ;>

Satis00

Posty: 25

 
Jeszcze jestem młody więc jakiś problemów z potencją u siebie nie dostrzegam choć ciekaw jestem jak to będzie jak będę miał 40 – 50 lat...czy w ogóle nam się będzie z żoną jeszcze kochać ze sobą.

RafBe

Posty: 17

 
My Europejczycy to jeszcze tak najgorzej jeśli chodzi o rozmiary to nie mamy, gorzej Azjaci...im to by się przydały jakieś preparaty na porost...:P Myślę że dopóki wszystko się mieści w normie 15-20 cm to jest okej. Gorzej jak ma się 10...to już trochę słabo.

Bienkus

Posty: 7

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

djramu

Posty: 8

 
Takie suplementy na potencję czy libido to teraz stanowią bardzo duży procent całego rynku farmaceutyków i to pokazuje tylko jedno – jest problem, bo zapotrzebowanie na takie wspomaganie rośnie u mężczyzn.

matckhew

Posty: 5

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

Michalek23

Posty: 8