jakiej firmy suplementy

jakiej firmy suplementy

Cześć! Jakie odżywki polecacie dla biegaczy, chodziłoby mi głównie o producentów – którzy są rzeczywiście dobrzy, mają wysokojakościowe mieszanki, które faktycznie wspomagają? Na ten moment głównie jestem zainteresowany zakupem BCAA, ale myślę też o jakimś dobrym izo. Ktoś coś doradzi? :) Pozdrawiam!

Marioleczka

Posty: 2

 
Optymalizacja diety na początek, a dopiero później możesz myśleć o suplementacji. Zalecam również analizę składu ciała. Można kupić urządzenia do użytku domowego nawet.

wisełka88

Posty: 17

 
Nie chcesz mieć do czynienia z zakwasami to oczywiście glutamina. W kapsułkach całkiem nieźle się sprawdza, możesz zabrać ze sobą zawsze.

as-dester

Posty: 12

 
Tribulus mnie kopie od roku i treningi bardzo fajne, w ogóle się nie męczę, a ciągle postęp. Jak masz wrażenie, że stagnacja to cię pewnie z niej szybko wyprowadzi.

stopiw7

Posty: 16

 
Nie biorę innych odżywek niż te Olimpowe i jestem zadowolony. U nich wiem co kupuję, wiem co biorę, nie maja jakiś dziwnych zapychaczy w składzie ale dobrej klasy proteiny czy białka. Co do fajnych sklepów w których można liczyć na promocje to polecam odzywki-olimp.pl.

natalka45

Posty: 8

 
Aminokwasy spowodują po prostu to, że przestaniesz się tak bardzo męczyć po treningu. Biorę i jestem w formie cały czas, nawet przy bardzo dużych ciężarach. Grunt to coś oryginalnego trafić.

proster5

Posty: 23