Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Hej. Mam pytanie trochę w imieniu mojego męża. Co polecacie na problemy seksualne? Chodzi mi zwłaszcza o problemy z erekcją? Można to jakoś naturalnie leczyć, są jakieś preparaty bardziej naturalne, które mogłyby coś pomóc? On do lekarza nie chce pójść i nie potrafię go namówić.

gzdyl

Posty: 4

 
Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś moja kobieta narzekała na seks, ale też w sumie...pewnie gdyby jakaś narzekała to już tego samego dnia nie była by moją kobietą ;>

labuh

Posty: 10

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

Yuri20

Posty: 19

 
Widzę efekt po żelu Dr.Penigreat, i też na szczęście nie mam jakiś wysypek czy innych wyprysków a tego się trochę jednak bałem. Mogę dłużej, to po pierwsze, a po drugie sama erekcja, wytrysk, wszystko jest bardziej intensywne, także pełniejsze niż wcześniej.

Aweeee

Posty: 9

 
Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

qwerty

Posty: 26

 
Mam na oku jeden preparat który ma niby poprawić rozmiar i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. To znalazłem przez internet akurat, więc wiadomo, że trzeba jednak trochę zachować ostrożność co do opinii ludzi ale jednak wszystko wygląda dość wiarygodnie i skład jest naturalny, nie budzi moich podejrzeń.

dedyktt

Posty: 12

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

Saagerrak

Posty: 11

 
Lekko nie ma jednak żyjemy w czasach w których się pędzi, jedzie na kawie i papierosach, to skąd potem ma być w łóżku energia i synergia dwóch ciał? Ciężko to wszystko jakoś dograć w seksie, jeśli normalne życie jest w kiepskiej jakości.

MBsmoke

Posty: 20

 
Moim sposobem na udany seks jest zawsze lampka wina przed i papieros tuż po. Idealny zestaw, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze smakuje to wszystko tak samo dobrze.

FalaSmiechu

Posty: 6