Polecacie zieloną kawę na odchudzanie ?

Polecacie zieloną kawę na odchudzanie ?

Witam. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że zielona kawa maksymalnie pomaga w odchudzaniu? Tak jest tez reklamowana.

wer5555

Posty: 12

 
Mój odwieczny problem stanowiło znalezienie dobrego suplementu, który zahamowałby uczucie głodu. Ostatecznie sprawdziła się zielona kawa, która nie ma kofeiny.

rodowdy09

Posty: 24

 
Moim faworytem w walce o zdrową i wysportowaną sylwetkę jest przede wszystkim zielona kawa. Byłem niezwykle pozytywnie zaskoczony tym, co mi pomogła osiągnąć. Wszystko dzięki nim: http://mockawy.pl.

elimatis

Posty: 14

 
Nigdy nie miałam wcześniej do czynienia z tematem jak schudnąć bez diety, ale teraz mam już większą wiedzę w tej kwestii. Wszystko dzięki wypowiedziom, z którymi zapoznałam się na łamach tego forum dyskusyjnego. Dały mi one jasny obraz sytuacji :)))

esdoen1

Posty: 26

 
Widziałam kiedyś w telewizji program o tym jak szybko schudnąć 5 kg. Nigdy nie myślałam, że będę stosowała się do porad zawartych w takim programie. Powiem szczerze, że nie udało mi się zbić wagi o 5 kg, ale nieznacznie się ona poprawiła, więc wszystko na plus.

2findme2

Posty: 22

 
Moja mama niedawno pytała mnie jak prędko schudnąć 5 kg, albowiem chciała cudownie wyglądać podczas mojego wesela. Widzę, że tutaj znajdę dla niej stosowne suplementy :)

johncena67

Posty: 14

 
Zupełnie nie miałem pojęcia jak schudnąć z nóg. Dopiero lektura wypowiedzi na tym forum dyskusyjnym pozwoliła mi zgłębić temat. Dzięki za Wasze rady.

Hunka

Posty: 11