zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Cześć. Szukam dobrych tabletek poprawiających libido. Czegoś używacie, albo używaliście i było widać efekty? Dużo jest teraz różnych wspomagaczy w reklamach i tak się zastanawiam co wybrać i ewentualnie – czy w ogóle cokolwiek...

TomekK

Posty: 4

 
Na powiększenie penisa to jest teraz tych środków i metod trochę ponoć niektórzy to się dają pokrocić – dosłownie, na stole operacyjnym żeby zyskać trochę cm. Ja aż tak daleko bym na pewno nigdy nie poszedł, ale z suplementu korzystam, mam tabletki dr penigreat dokładnie (tu je masz -drpenigreat.pl). Żeby był efekt to na pewno tydzień nie wystarczy ale już po miesiącu faktycznie było widać różnicę.

qwed

Posty: 7

 
Jednak mocno się różnią składem od siebie poszczególne suplementy na potencje. Myślałem że jednak one wszystkie mniej więcej są z takim samym składem i działaniem a różnie potrafią być duże.

Yuri20

Posty: 9

 
Ciekawe czy komuś kiedyś kobieta powiedziała wprost że ma – za mały sprzęt...ale to by musiało faceta zaboleć. Podejrzewam że przy jakiś związkowych kłótniach to takie teksty mogły lecieć, ludzie w złości to sięgają po największe armaty.

rebeczka

Posty: 5

 
Często się słyszy że rozmiar nie ma znaczenia i zawsze jak to słyszę to mi się chce trochę śmiać. Jak to nie ma?! Musi mieć, to czysta anatomia i fizjologia, im większy rozmiar tym głębsze doznania i tyle.

norBoro

Posty: 17

 
Ogólnie teraz sporo par ma problem z seksem tak naprawdę. Moja znajoma jest psychologiem to ponoć bardzo dużo par – małżeństw i nie małżeństw przychodzi z problemami z pożyciem właśnie. Ciekawe w sumie.

Dosti

Posty: 9

 
Jest chyba jakaś plaga z problemami z potencją i tego typu bo dużo różnych preparatów się pojawiło w sprzedaży. Kieydś to były chyba ze dwa produkty i tyle, niczego więcej a teraz można sobie przebierać jak w rękawiczkach.

pawel253

Posty: 10

 
Najbardziej to bym polecał jakieś suplementy nautralne, wiem że dużo ziół ma działanei pozytywne na potencję. Wiem że lubczyk to na pewno, ponoć też żeń szeń, także stare sprawdzone metody są moim zdaniem najlepsze i bezpieczne przede wszystkim.

nemiasty

Posty: 16