maczfit kod, proszę o pomoc

maczfit kod, proszę o pomoc

Korzystacie z cateringu pudełkowego? Można jakoś wybierać ilość kalorii, a nawet skład posiłków? Dajcie znać.

esdoen1

Posty: 1

 
Miałem jakieś maczfit kody, ale już wykorzystałem. Jest jakaś strona gdzie można to znaleźć. Poszukam trochę i może uda mi się podesłać jakiegoś linka. Kody dawały naprawdę spore upusty, dlatego z nich korzystałem.

serbus_pp

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o kody rabatowe maczfit to można je znaleźć tutaj https://www.my127001.pl/maczfit-kod-rabatowy-rabat5665. Wszystko działa bardzo dobrze, korzystam z tej opcji od dawna.

Nikuś23

Posty: 3

 
Chętnie bym skorzystał z takiego cateringu dietetycznego, natomiast niestety za drogi dla mnie. Nie mam kilkudziesięciu złotych na dzień żeby przestawić się na zdrowe jedzenie. Może kiedyś zacznę zarabiać więcej?

grzes3345

Posty: 13

 
Chętnie bym skorzystał z takiego cateringu dietetycznego, ale niestety za drogi dla mnie. Nie mam kilkudziesięciu złotych na dzień żeby przestawić się na zdrowe jedzenie. Może kiedyś zacznę zarabiać więcej?

Klarka34

Posty: 3

 
Mnie zdrowe jedzenie kojarzy się ze słabo przyprawionym jedzeniem. Nie wiem, ale widzę tylko warzywa i nic więcej. Nie jestem do tego pomysłu przekonany.

jajosz12

Posty: 11

 
Catering dietetyczny to rozwiązanie dla ludzi, jakie są zabiegane. Można faktycznie wiele czasu zaoszczędzić. Tym bardziej, jeśli wykorzysta się okazje i maczfit promocje, bo wówczas można jeszcze mniej zapłacić. Wiem, co w wielu przypadkach z takiej opcji korzystam ja, lecz i moi znajomi. Wszyscy są niezmiernie zadowoleni.

sprinter5

Posty: 4

 
Nie korzystam z diety pudełkowej regularnie, lecz jak mnie najdzie to kilka miesięcy jem zdrowo. Mam nadzieje, że to coś pozytywnego wniesie dla mojego organizmu?

Jasio234

Posty: 2

 
Sam przygotowuje posiłki zarówno nie muszą z tego korzystać. Jeżeli ktoś nie ma czasu to na pewno takie rozwiązanie jest dla niego praktyczne. Kosztuje dużo? Wiem po sobie, że same produkty są niesłychanie drogie. Do tego przecież dochodzi opracowanie diet i przygotowanie jedzenia.

67-kristoo

Posty: 2

 
Miałem jakieś maczfit kody, natomiast już wykorzystałem. Jest jakaś strona gdzie można to znaleźć. Poszukam trochę i może uda mi się podesłać jakiegoś linka. Kody dawały naprawdę duże upusty, wobec tego z nich korzystałem.

vincek

Posty: 4