Polecicie sklep w Krakowie, EKO?

Polecicie sklep w Krakowie, EKO?

Elo! Sprawa wygląda tak, że chcę zakupić sobie makaron bez glutenu i szukam najtańszej opcji. Wiecie gdzie wolno zakupić taką rzecz stosunkowo tanio, ale przy okazji się nie otruć? :)

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Sam jestem diabetykiem oraz wiem jak ciężko jest odszukać coś w normalnym sklepie, jakieś artykuły spożywcze bez cukru. Wszędzie faszerują wszystko cukrami, albo jakimiś zamiennikami. Masakra! Nawet w tych alejkach ze zdrową żywnością, też można się nieźle naciąć. Najlepiej właśnie kupować w małych eko sklepach. Ja akurat korzystam z naszego Krakowskiego sklepu ekochatka.pl, który odnajduje się przy ulicy Legendy 3. Polecam to miejsce! Jest tutaj wszystko, nie jedynie bez cukru, natomiast też bez glutenu!

Hunka

Posty: 21

 
Ostatnio przeczytałem fajny artykuł na temat cukru w żywności i w ogóle. Okazuje się, iż cukier to jeden z najsilniejszych narkotyków XXI wieku! Bez kitu, byłem w szoku, ale jakby się dłużej zastanowić to faktycznie słodycze uzależniają jak sto pięćdziesiąt. Zatem właśnie zacząłem się interesować sklepami eko, jakie sprzedają spożywkę pozbawioną cukrów. Fajną ofertę odszukałem na stronce http://ekochatka.pl/przyprawy-bio/c,31611,1, niezwykle gigantyczny dobór przeróżnego typu produktów spożywczych i poprawne ceny. Wysyłka szybka, kontakt na plus – myślę, iż dobra opcja.

HalskiPol

Posty: 31

 
Masakra jest aktualnie z tym jedzeniem. Weźcie sobie poczytajcie składy rzeczy, które kupujecie. Wszędzie jakieś barwniki, konserwanty. Ja się wcale nie dziwię, iż co druga osoba ma aktualnie wrzody, natomiast co czwarta nowotwór. W końcu jesteśmy tym co jemy. Dobrze, iż te sklepy ze zdrową żywnością powstają, ja też się zaczynam przerzucać powoli na ich ofertę.

kryzys

Posty: 20

 
Witajcie! Też mam spory problem ze znalezieniem jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością w Krakówku. Generalnie to kupuję w super marketach. Staram się patrzeć po etykietach, co jest zdrowe, zaś co niekoniecznie :) Ale wiadomo, dobór w takich sieciowych sklepach jest ograniczony. Od czasu do czasu zamówię online, ale fajnie byłoby jakby takie miejsce tylko z eko żywnością było gdzieś w pobliżu.

Anjinsaan

Posty: 20

 
Jest troszkę kłopot z aktualnym jedzeniem jak się choruje na celiakię. Wiem to z doświadczenia, dlatego muszę szukać sklepów ze zdrową żywnością bez glutenu. Na szczęście powstaje ich coraz więcej w naszym kraju. W samym Kraku jest takich sporo, ja akurat zazwyczaj kupuję na ul. Legendy, w sklepie ekochatka.pl. Jest tam smaczna kasza gryczana bez glutenu, chleb oraz nawet makaron bez tego okropnego glutenu, który mi psuje sporo nerwów:P

Kidi

Posty: 14

 
Sklep sklepowi nierówny :P Niestety nie wszystkie sklepy, jakie tytułują się – eko, faktycznie są zdrowe oraz ekologiczne. Sprawdziłam już na własnej skórze przynajmniej pięciu dostawców oraz mogę polecić choćby sklep ekochatka.pl, który akurat mamy w Krakowie na ulicy Legendy 3. To jest prawdziwy raj dla diabetyków, którzy muszą poprawnie ustalać swoje menu. Można w tym sklepie skomponować rzeczywiście smaczną dietę.

Rimano

Posty: 19