producent oświetlenia

producent oświetlenia

Szukam do swojego sklepu dostawcy lamp, żyrandoli. Zastanawiam się nad tym, by jakoś sensownie wyposażyć się pod tym kątem. Jak możecie jakąś firmę ewentualnie podpowiedzieć to dawajcie znać. Chętnie coś z dropshippingiem, bo jednak nie mam zbyt dużo miejsca u siebie w sklepie.

Lupusx

Posty: 1

 
Niektóre firmy właśnie obecnie, które produkują oświetlenie promują tą opcję dropshippingu i to na pewno duża wygoda, na którą warto będzie zwrócić uwagę, ponieważ ostatecznie dzięki temu na pewno obsługa zamówień będzie łatwiejsza.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Zwróć uwagę na ofertę http://sollux-lighting.pl/. Firma Sollux ma świetną bazę propozycji jeśli chodzi o lampy i ogólnie o oświetlenie, dodatkowo tych propozycji jest dużo pod kątem estetycznym więc na pewno klienci coś będą w stanie dla siebie wybrać. Duże doświadczenie w produkcji więc o jakość nie trzeba będzie się obawiać.

xtigerx

Posty: 3

 
Na pewno jeśli chodzi o możliwości sprzedaży lamp i oświetlenia to warto będzie szukać naszych krajowych producentów, którzy będą w stanie zapewnić świetną jakość oświetlenia w rozsądnych cenach. Wtedy będziesz mógł faktycznie dobre wyposażenie u siebie

Klakierek56

Posty: 6

 
Zwróć uwagę może na Sollux (http://sollux-lighting.pl/). Firma produkuje lampy w Polsce, ten wybór ma spory więc jak chcesz powiększyć ofertę w swoim sklepie to wydaje mi się, że z tą firmą faktycznie stanie się to możliwe. Jeśli nie chcesz gromadzić tego wszystkiego u siebie w magazynie to dobrą opcją będzie u nich dropshipping.

mirekp2005

Posty: 5

 
Faktycznie jeśli chodzi o firmę Sollux to taki producent oświetlenia, na którego można liczyć. Świetnie przygotowana baza produktów, przygotowywane w ramach polskiej produkcji więc za to dla nich duży plus. Cenowo w porządku u mnie klienci akurat po oświetlenie tego producenta u mnie w sklepie chętnie sięgają.

Dosti

Posty: 2

 
Ja uważam, że jeśli chodzi o dropshipping to faktycznie można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę, co związane jest między innymi z tym, że nie musisz mieć wielkich magazynów, by działalność w takich ramach prowadzić i to właśnie ta opcja, która będzie dla klientów najwygodniejsza w tym zakresie.

TomekK

Posty: 4

 
Wysyłka bezpośrednio od producenta to na pewno bardzo dobry wybór i tutaj można liczyć na to, że ograniczy się koszty transportowe, które będzie trzeba ponieść na to, by sprowadzić produkty do siebie, a potem znów je wysyłać do kupującego.

labuh

Posty: 12

 
Moim zdaniem taka kluczowa kwestia to znalezienie producenta, których ma dobrą jakość lamp i klienci będą chcieli je kupować. Jeśli dodatkowo przy tym również dropshipping stanie się możliwy to dodatkowo będzie to plus i również z tego względu warto będzie z takiej oferty skorzystać i takie produkty wprowadzić.

Kitas 

Posty: 7

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o Sollux to wielkim plusem dla tej firmy będzie między innymi to, żę ich lampy charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i za to dla nich wielki plus. Cenowo są w porządku. Na stronie http://sollux-lighting.pl/ masz kompleksowo ich ofertę. Dodatkowo można także liczyć na nich jeśli chodzi o dropshipping.

norBoro

Posty: 17