my cafe poziom, proszę o pomoc

my cafe poziom, proszę o pomoc

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

gerrry

Posty: 1

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam znaleźć wiele poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

jajosz12

Posty: 8

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Klarka34

Posty: 4

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, dlatego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o wiele lepsi niż teraz.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Klara323

Posty: 2