Tania pizzeria Ostrowiec - POMOCY!!!

Tania pizzeria Ostrowiec - POMOCY!!!

Marzy mi się wypasiony burger. Jedliście w Ostrowcu takiego? Dajcie cynk. Czekam głodny i spragniony.

CzarnyBlant

Posty: 7

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Marzy wam się dobra pizza? U nas w Ostrowcu macie tę możliwość zagwarantowaną. Kochani w tym mobilnym lokalu można naprawdę zjeść smacznie i to wcale nie drogo. Niedawno miałam akurat okazję tam się gościć ze znajomymi i odniosłam ekstra wrażenie, dlatego wszystkim gorąco polecam. Nie ma co szukać dalej, uderzajcie tam gdzie ja. Pozdrawiam.

szymborr

Posty: 11

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, iż to całkiem dobry lokal.

agapod17

Posty: 30

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie faktycznie dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, iż zgłodniałam.

irek1981

Posty: 25

 
Musicie zjeść tego burgera z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl, jest najlepszy pod słońcem. Takiego jesz ze nigdy nie miałem okazji skosztować. Polecammmmmmmmmmmmm!

Yuri20

Posty: 14

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

Freakster89

Posty: 19

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już problemów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść porządnej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

ciopix

Posty: 25

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

nemiasty

Posty: 26