pizza w Bydgoszczy, szukam!

pizza w Bydgoszczy, szukam!

Jaka pizzeria w Bydgoszczy jest otwarta najdłużej? Chodzi mi o jakiś fajny lokal, gdzie można zamówić pizzę do domu lub zjeść na miejscu? Jak polecacie jakąś swoją zaufaną knajpkę, dajcie znać.

daga56

Posty: 5

 
Mylisz się. Skorzystaj z propozycji kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zadowolony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie znajdziesz. Pozdrawiam.

stopki23

Posty: 13

 
To którą pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

rodowdy09

Posty: 24

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. W wielu przypadkach mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, lecz cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Black_Riot

Posty: 3

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale ogólnie lubię wegetariańskie. Nie bardzo pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

Mnert67

Posty: 7

 
To najlepszy lokal w naszym mieście www.piratto.pl. Od dawna uważam tę pizzerię w Bydgoszczy za miejsce godne polecenia. Można zjeść tu pyszną chrupiącą pizzę natomiast nie tylko :D

Kidi

Posty: 20

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to faktycznie dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Spirek

Posty: 19

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

sooya

Posty: 17

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

andrew66

Posty: 10