Tania pizzeria w Ostrowcu, polecicie coś?

Tania pizzeria w Ostrowcu, polecicie coś?

Witam.

Czy możecie polecić jakiś lokal, w jakim pizza w Ostrowcu jest zdecydowanie najlepsza?

mokwas

Posty: 13

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, że dobra pizza w Ostrowcu dostępna jest w wielu lokalach.

Kierując się tą opinią poszedłem do pierwszej lepszej pizzerii i na szczęście spełniła moje oczekiwania. Bardzo dużym zaskoczeniem był fakt, iż za darmo mogłem wybrać puszyste ciasto, co jest naprawdę rzadkością wśród lokali gastronomicznych.

Czytelnik2

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że pizza w Ostrowcu robiona jest w całkiem sporej ilości lokali.

Dzięki temu klienci mają satysfakcjonująco szeroki wybór między kilkunastoma pizzeriami. Nie da się ukryć, że dzięki temu zawsze można spróbować czegoś nowego i odkrywać nowe smaki pizzy.

gregBard

Posty: 12

 
W mojej opinii bardzo dobra pizza w Ostrowcu to oferta http://www.mobilnapizza.pl. Są oni w stanie wykonać dla Ciebie znakomitą pizzę zarówno w lokalu, jak i na wynos. Bardzo dużą zaletą ich oferty jest fakt, iż zamawiając na wynos powyżej 20 złotych nie trzeba płacić zupełnie nic za dostawę na terenie Ostrowca. Osobiście ich pizza mi bardzo smakuje :)

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Zawsze radowało mnie to, że pizza w Ostrowcu pozwala na komponowanie dowolnych składników, z których powstanie wspaniała z punktu widzenia klienta pizza. Taką szansa proponuje co najmniej kilka lokali, które w przeszłości systematycznie odwiedzałem :)

Obecnie staram się unikać pizzy.

RedEvil

Posty: 27

 
Nie rozumiem Waszych opinii na temat tego, iż tania pizzeria w Ostrowcu niepotrzebnie musi być dobra. Osobiście byłem pozytywnie zaskoczony zarówno poziomem obsługi, jak i jakością pizzy w rzeczywiście tanim lokalu gastronomicznym. Polecam najpierw odwiedzić jakąś pizzerię, a dopiero później ją ocenić :)

zeroo13

Posty: 22

 
Częstokroć słyszałem o tym, że dobra pizza w Ostrowcu dostępna jest w dużo lokalach.

Kierując się tą opinią poszedłem do pierwszej lepszej pizzerii i na szczęście spełniła moje oczekiwania. Bardzo znacznym zaskoczeniem był fakt, iż za darmo mogłem wybrać puszyste ciasto, co jest naprawdę rzadkością wśród lokali gastronomicznych.

3czex

Posty: 23

 
Bardzo długo czytałem wypowiedzi w tym temacie, aby wiarygodnie ocenić, jaka pizzeria w Ostrowcu będzie w stanie spełnić moje oczekiwania.

Bardzo zainteresowały mnie te lokale, które za darmo proponują dowóz, a także uwzględniają szansa przygotowania pizzy na grubym cieście. Lubię także promocje, a więc dodatkowego plusa mają te pizzerie, które je regularnie organizują.

zuziaai

Posty: 15

 
Pizza w Ostrowcu, którą jadłem była naprawdę bardzo w porządku. Dużo składników, a przede wszystkim sera i atrakcyjna cena, bo za pizzę 41 cm z serem, szynką i pieczarkami zapłaciłem tylko 19 złotych. Wydaje mi się to dość konkurencyjną propozycją, gdy wziąć pod uwagę koszt takiej pizzy w innych, większych od Ostrowca miastach.

Morchepl

Posty: 19