Self-employed

Self-employed

Witam! Potrzebuję namiaru na dobre polskie biuro rachunkowe w Londynie. Jesteście w stanie doradzić konkretną firmę? Chodziłoby o rejestrację spółki Ltd – gdzie to zrobić poprawnie, sprawnie, bezproblemowo?

labuh 

Posty: 5

 
Sam się zastanawiam od jakiegoś czasu jak zoptymalizować firmę bo koszty mnie zaczynają powoli przerastać. Miało to wyglądać inaczej, liczyłem że uda się ograniczyć wydatki i jakoś ruszymy do przodu, ale jest problem.

szymborr

Posty: 11

 
Rejestracja firmy w Anglii zajmuje mało czasu ale potem już samo prowadzenie działalności jest bardzo czasochłonne, w każdym razie w mojej branży (budowlanka) konkurencja jest spora trzeba umieć się tutaj na Wyspach odnaleźć żeby nie zginąć.

duchovnyy45

Posty: 6

 
Najlepiej założyć firmę w UK niż pracować u kogoś, akurat tutaj zalożenie biznesu nie jest takie trudne jak w Polsce. MI pomogli w temacie w biurze rachunkowym w Tooting w Londynie. Mają swój serwis na http://financialrepublic.co.uk. Rejestracja firmy to była kwestia paru chwil tak naprawdę, a wszystko można było ogarnąć przez internet.

pawel253

Posty: 7

 
Można znaleźć polskie biuro księgowe w Londynie tak samo jak można znaleźć polskie kliniki, polskie restauracje, polskie hotele...naprawdę Polaków mieszka tutaj bardzo dużo i dobrze się tutaj organizują, radzą sobie.

Kirrin45

Posty: 16

 
Porobiło się dużo biur księgowych czy kancelarii prawnych nie tylko w Polsce ale na Wyspach jest to samo. Przepisy są skomplikowane i człowiek już bez wsparcia księgowego czy prawnika to sobie nie poradzi.

mokwas

Posty: 10

 
Jak się zna dobrze angielski i choć trochę prawo na Wyspach to w wielu rzeczach można sobie poradzić samemu jeśli chodzi o rejestrację firmy itd. ale jednak współpraca z księgowym daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Dosti

Posty: 9

 
Z jednej strony chciałbym zarejestrować firmę w Anglii ale z drugiej strony mam swoje obawy. Już w Polsce było ciężko żeby ten koniec z końcem związać, zleceń było mało a trzeba było opłacać ten zusy i inne....

nemiasty

Posty: 9