ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

Szukam ogłoszeń towarzyskich, które będą zweryfikowane. Chce mieć realne osoby, a niegenerowane przez roboty.

cinto

Posty: 1

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

znamsienatym

Posty: 3

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

TomekK

Posty: 4

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Dobrusienka

Posty: 9

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Znajdziecie tutaj dużo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z jaką będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem faktycznie zadowolony.

prezesowa

Posty: 7

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Fre4kone

Posty: 7

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Raduję się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

benia

Posty: 6

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo bezproblemowo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, niemniej jednak przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym przypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i w wielu przypadkach na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

labuh

Posty: 3