kalkulator biegowy, szukam !

kalkulator biegowy, szukam !

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

roudee

Posty: 1

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

namok

Posty: 3

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niezmiernie idealne dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Komimya

Posty: 2

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Jasio234

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

namok

Posty: 2

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

PawełPw

Posty: 29

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Jasio234

Posty: 6

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Jasio234

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a zarówno jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Grabow12

Posty: 6