Czy poprzez podsłuch zlokalizuje telefon?

Czy poprzez podsłuch zlokalizuje telefon?

Witam.

Czy ktoś z Was korzystał z szanse, jakie oferuje aplikacja spyphone?

Chcę ją nabyć.

agapod17

Posty: 9

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc między innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym znacząco podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, że sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bo mi na tym zależy.

ciopix

Posty: 25

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, niemniej jednak niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, albowiem przekonałem się, iż żona nie ma żadnego romansu!

czysett

Posty: 15

 
Z mojej perspektywy bardzo ważny był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Wiwa23

Posty: 19

 
Kilka razy zdarzyło się, iż pracownicy wykonywali prywatne negocjacje z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, lecz nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

radziomil

Posty: 20

 
Spyphone polecałem niedawno koledze, który miał wątpliwości odnośnie wierności swojej żony. Odbierała ona tajemnicze telefony i szybko zamykała się w łazience. Szybko sprawa się rozwiązała, bo okazało się, że rozmawia po prostu z dawną przyjaciółką. Sprawdźcie ofertę: http://spyphonesoft.pl.

jkiolek56

Posty: 17

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, iż będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, lecz to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na właściwą stronę poprzez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, iż jest wart własnej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Jacek1812

Posty: 15