Mp3 na telefon, jakiś serwis ?

Mp3 na telefon, jakiś serwis ?

Witam, skąd można ściągnąć darmowe mp3. Nie chodzi mi o jakieś programy itd. ale o jakąś ciekawą stronę, polecacie coś?

vvv2015

Posty: 9

 
Poszukujemy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie wielkie? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę zł zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

albit

Posty: 9

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, ale nie wszystkie. Wiadomo, że za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

esdoen1

Posty: 11

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można znaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

1adversary

Posty: 24

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

Cyc23

Posty: 10

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

Fowl1990

Posty: 17

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większa część mp3 za darmo pozostawia sporo do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

Zeetttt2

Posty: 21

 
Hej, pomogliście mi bardzo:) Niesłychanie dzięki. Bo nie miałam okazji odszukać tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

xxx_bob

Posty: 15