Zamiana SMS na kody rabatowe, co polecicie ?

Zamiana SMS na kody rabatowe, co polecicie ?

Co to są te konta paysafecard. Jak to założyć? O co w tym chodzi? Jak coś wiecie, wytłumaczcie, dzięki bardzo.

3czex

Posty: 11

 
Ja bym nie mówił hop, zanim nie przeskoczysz. Nie wiadomo, czy jest do końca wszystko tak ok jeśli chodzi o tę zamianę zaległych środków z konta. Fajnie wszystko wygląda dopóki się nie spróbuje. Ja jestem sceptycznie nastawiona i wydaje mi się, że to wcale nie takie ładne jak wygląda.

3czex

Posty: 23

 
Wiecznie zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to oczywiście fortuna, ale zawsze coś na małe okazjonalne zakupy bowiem za bezpośrednie punkty można coś kupić lub wypłata na własne indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

Kitas

Posty: 16

 
Nawet spoko opłacalne, natomiast nie wiem, czy w moim przypadku akurat to będzie miało sens, bo chyba mnóstwo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Klaudi

Posty: 9

 
Niesłychanie trafny pomysł. Mnie jak najbardziej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, bo coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu naturalnie opłaca się ta metoda, niemniej jednak dla zalegających środków, które mogą przepaść to dobra rzecz.

codePerformance

Posty: 22

 
Już korzystam:) Więc konkretnie polecam i naprawdę proponuję zobaczyć w czym rzecz jeśli chodzi o zamianę SMS na kody rabatowe albo kasę na konto.

Lipazaaa

Posty: 12

 
Mam niewypłacone środki na koncie i chyba jest to już niemała sumka. W takim układzie będę musiała rozpracować ten serwis. Propozycja nie do odrzuceni, tyle tylko czy faktycznie jest tak dobrze, jak piszecie? Słyszałam inne opinie, więc wolę przekonać się sama, żebym potem nie żałowała.

Bezi22

Posty: 20